Voditelj prodajnog centra, voditelj ključnih kupaca, Zagreb (m/f)

Tvrtka MB FRIGO GRUPA d.o.o., traži Voditelj prodajnog centra, voditelj ključnih kupaca,  Zagreb (m/f)

Tražimo komunikativnu, pro-aktivnu i otvorenu osobu, osobu koja se odlično snalazi u timskome radu.

 Opis posla:

– izrada plana prodaje
– planiranje i realiziranje prodajnih aktivnosti
– komunikacija, savjetovanje, te vođenje kupaca
– praćenje i mjerenje uspješnosti prodajnih aktivnosti/ tima
– priprema i izrada prodajne dokumentacije
– aktivna i kvalitetna suradnja sa ostalim odjelima unutar kompanije

Područje odgovornosti:

– za razvoj prodajnih planova u svrhu povećanja baze kupaca, ostvarenja prodajnih ciljeva i profitabilnosti tvrtke
– za održavanje redovitih kontakata sa svim klijentima u svrhu postizanja maksimalnog zadovoljstva uslugom
– za ispitivanje tržišta, predviđanje razvoja tržišta i trendova
– za praćenje prodajnih aktivnosti i redovito informiranje nadređenih

Uvjeti:

– najmanje 3 godine iskustva u istim ili sličnim poslovnima
– dobro poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
– poznavanje MC office vještina (word, excell, power point)
– vozačka dozvola B kategorije

Nudimo:

– dugoročnu perspektivu u respektabilnoj tvrtki
– prijateljsko radno okruženje
– rad na neodređeno vrijeme s probnim rokom od 6 mjeseci

Pridružite nam se i postanite dio uspješnog tima. Svoj životopis pošaljite putem maila na posao@mbfrigo.hr

Više o zaštiti podataka kandidata pročitajte na sljedećem linku – Zaštita podataka kandidata.

x

Ova stranica upotrebljava "kolačiće" kako bi vam osigurala optimalno korisničko iskustvo. Koristimo "kolačiće" za web usluge, analize korištenja, sustave za oglašavanje i analize funkcionalnosti. Bez "kolačića" naše usluge ne bi funkcionirale u potpunosti. Klikom na gumb "DA" prihvaćate pohranjivanje vaših kolačića. Više o kolačićima možete pročitati ovdje.

I agree