Tehnička podrška u servisu (M/Ž)

Mi smo specijalisti za klimatizaciju, hlađenje i servis koji iza sebe imaju 35 godina iskustva. Svakom zadatku pristupamo individualno, fokusirajući se na kvalitetu i izvrsnost na čijim temeljima se gradila MB Frigo Grupa.

Pokreću nas naši kupci, partneri i suradnici, koji od MB Frigo Grupe očekuju vrhunsku kvalitetu proizvoda i usluge koja im omogućava uspješnost u njihovom području.

Pokreću nas trendovi i inovacije na svjetskom tržištu klimatizacije i hlađenja, zbog kojih se kontinuirano educiramo i usvajamo nove tehnologije.

Kontinuirano razvijamo svaki odjel unutar grupacije kako bi doprinio unaprijeđenu cjelokupnog poslovanja.

U svrhu proširenja tima u odjelu Servisa tražimo novog člana za funkciju Tehnička podrška u servisu (M/Ž).

Opis posla:

– Organiziranje i kontrola aktivnosti post-prodaje i ovlaštene servisne mreže
– Pred-prodajna i tehnička podrška partnerskim tvrtkama i korisnicima
– Tehnička podrška partnerima i korisnicima
– Razvoj i održavanje postojećeg partnerskog kanala
– Osiguranje učinkovitog sistema podrške u jamstvenom i izvanjamstvenom roku u suradnji sa servisnom mrežom
– Vođenje uredne baze podataka tehničke dokumentacije prodajnog programa tvrtke
– Odgovornost za praćenje intervencija u jamstvenom i izvanjamstvenom roku te analiza istih
– Planiranje rezervnih dijelova za predvidljive potrebe jamstva
– Predlaganje novih rješenja ili postupaka u svrhu ostvarenja ušteda pri nabavi ili dodatnog rezultata u prodaji
– Praćenje i analiza opremljenosti i rada servisne mreže
– Osmišljavanje, organiziranje i provođenje In-House edukacija u smislu tehničke obuke
– Tehnička certifikacija (priprema i polaganje tehničkih ispita)

Uvjeti

– Minimalno prvostupnički tehnički studij (elektronika, strojarstvo, mehanotronika ili drugi tehnički studij)
– Napredno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
– Dobro poznavanje MS Office paketa
– Komunikativna osoba sa razvijenim prezentacijskim vještinama
– Odlične interpersonalne i komunikacijske sposobnosti
– Odgovoran pristup radu i želja za učenjem
– Prilagodljivost, savjesnost i pro-aktivan pristup poslovanju i postizanju ciljeva
– Vozačka dozvola B kategorije

Što nudimo:

– Radni odnos u uspješnoj tvrtki
– Dodatna usavršavanja u području novih tehnologija hlađenja i klimatizacije
– Sredstva potrebna za rad
– Ugovor na neodređeno nakon zadovoljenja probnog roka od 6 mjeseci
– Prijateljsko radno okruženje

Pridružite nam se i postanite dio uspješnog tima. Svoj životopis pošaljite putem maila na posao@mbfrigo.hr Više o zaštiti podataka kandidata pročitajte na sljedećem linku – Zaštita podataka kandidata.

x

Ova stranica upotrebljava "kolačiće" kako bi vam osigurala optimalno korisničko iskustvo. Koristimo "kolačiće" za web usluge, analize korištenja, sustave za oglašavanje i analize funkcionalnosti. Bez "kolačića" naše usluge ne bi funkcionirale u potpunosti. Klikom na gumb "DA" prihvaćate pohranjivanje vaših kolačića. Više o kolačićima možete pročitati ovdje.

I agree