Referent nabave i logistike, Zagreb (m/f)

Tvrtka MB FRIGO GRUPA d.o.o., traži Referent nabave i logistike, Zagreb (m/f)

Tražimo komunikativnu, aktivnu i otvorenu osobu, osobu koja se dobro snalazi u timskome radu. Poželjne su komunikacijske i prodajne vještine, organiziranost, sistematičnost i odgovornost, profesionalnost i etičnost.

Opis posla:

-komunikacija s ino i domaćim dobavljačima, organizacija prijevoza, analiza stanja skladišta, praćenje trendova ponude i potražnje na domaćem i inozemnom tržištu

Od kandidata očekujemo:

– SSS ekonomskog ili tehničkog smjera
– iskustvo je prednost, ali nije uvjet
– znanje engleskog jezika obavezno
– znanje rada na računalu
– sistematičnost i organiziranost

 Nudimo:

– stalno zaposlenje i sigurna primanja
– timski rad u dinamičnom okruženju s prostorom   za individualno dokazivanje
– stručno usavršavanje i mogućnosti napredovanja

Pridružite nam se i postanite dio uspješnog tima. Svoj životopis pošaljite putem maila na info@mbfrigo.hr  ili poštom na adresu: MB FRIGO GRUPA d.o.o., Bani 81, 10010 Zagreb

Više o zaštiti podataka kandidata pročitajte na sljedećem linku – Zaštita podataka kandidata.

x

Ova stranica upotrebljava "kolačiće" kako bi vam osigurala optimalno korisničko iskustvo. Koristimo "kolačiće" za web usluge, analize korištenja, sustave za oglašavanje i analize funkcionalnosti. Bez "kolačića" naše usluge ne bi funkcionirale u potpunosti. Klikom na gumb "DA" prihvaćate pohranjivanje vaših kolačića. Više o kolačićima možete pročitati ovdje.

I agree