Referent izvoza

odjeli

MB FRIGO d.o.o. u cilju jačanja aktivnosti prodaje rashladnih komora i rashladnih jedinica na stranom tržištu raspisuje natječaj za radno mjesto u odjelu izvoza.

Opis poslova:

-Izrada ponuda za rashladne komore i rashladne jedinice
-Komunikacija s klijentima/kupcima na engleskom i njemačkom jeziku
-Uredno i ažurno obavljanje svih zadataka vezanih za rad u odjelu izvoza

 Uvjeti:

-SSS/VŠS tehničke ili ekonomske struke
-Dobro vladanje engleskim i njemačkim jezikom
-Poznavanje francuskog jezika prednost
-Dobra radna etika i odgovoran stav prema poslu
-Precizna osoba koja pazi na detalje
-Želja za učenjem
-Radno iskustvo na istim i/ili sličnim poslovima nije uvijet

Nudimo:

-Radni odnos u organiziranoj i stabilnoj tvrtki
-Mjesto rada Zagreb, Hrvatska
-Stimulirajuća, stabilna i profesionalna radna okolina
-Rad na neodređeno vrijeme s probnim rokom od 3 mjeseca
-Ulaganje u edukaciju i usavršavanje
-Rad u dinamičnom okruženju

Pridružite nam se i postanite dio uspješnog tima. Svoj životopis pošaljite putem maila na posao@mbfrigo.hr

Više o zaštiti podataka kandidata pročitajte na sljedećem linku – Zaštita podataka kandidata.

x

Ova stranica upotrebljava "kolačiće" kako bi vam osigurala optimalno korisničko iskustvo. Koristimo "kolačiće" za web usluge, analize korištenja, sustave za oglašavanje i analize funkcionalnosti. Bez "kolačića" naše usluge ne bi funkcionirale u potpunosti. Klikom na gumb "DA" prihvaćate pohranjivanje vaših kolačića. Više o kolačićima možete pročitati ovdje.

I agree