PRODAJNI SAVJETNIK/ TERENSKI KOMERCIJALISTA m/ž

Tvrtka MB FRIGO GRUPA d.o.o., u svrhu daljnjeg unapređenja poslovanja želi osnažiti prodajni tim sa djelatnicima na radnom mjestu prodajni savjetnik – terenski komercijalista  (M/Ž).

Za poslovnicu u Zagrebu zapošljavamo osobu za područje SJZ Hr.

Opis posla

– otvaranje novih kupaca i širenje baze kupaca/obilazak terena
– unapređenje odnosa sa postojećim kupcima/ obilazak terena
– provedba postavljenih prodajnih planova, te aktivno sudjelovanje u izvršavanju prodajnih ciljeva
– svakodnevno izvještavanje nadređenih o ostvarenim prodajnim aktivnostima
– izvještavanje nadređenih o prodajnim aktivnostima na terenu putem CRM-a
– uredno i ažurno obavljanje svih zadataka u cilju razvoja kvalitete usluge
– poštivanje i izvršavanje svih uputa nadređenih, kao i pravila tvrtke

Uvjeti

– SSS/VŠS tehnički i/ili ekonomski smjer
– 5 godine radnog iskustva u prodaji B2B i/ili B2C
– prednost je poznavanje opreme za klimatizaciju i hlađenje
– osnovno znanje engleskog jezika
– znanje rada na računalu, te poznavanje rada sa Microsoft Office paketom ( Word, Excel…Outlook )
– potrebno iskustvo u terenskoj prodaji min 3. godine

Što nudimo

– radni odnos u uspješnoj tvrtki
– rad na neodređeno sa probnim rokom od 6 mjeseci
– stručno i osobno usavršavanje
– dodatne bonuse sukladne ostvarenim rezultatima
– prijateljsko radno okruženje
– službeni smartphone i laptop

Pridružite nam se i postanite dio uspješnog tima. Svoj životopis pošaljite putem maila na posao@mbfrigo.hr

Više o zaštiti podataka kandidata pročitajte na sljedećem linku – Zaštita podataka kandidata.

x

Ova stranica upotrebljava "kolačiće" kako bi vam osigurala optimalno korisničko iskustvo. Koristimo "kolačiće" za web usluge, analize korištenja, sustave za oglašavanje i analize funkcionalnosti. Bez "kolačića" naše usluge ne bi funkcionirale u potpunosti. Klikom na gumb "DA" prihvaćate pohranjivanje vaših kolačića. Više o kolačićima možete pročitati ovdje.

I agree