Komercijalist, tehnička podrška m/ž

Tvrtka MB FRIGO GRUPA d.o.o., traži komercijalista

U svrhu daljnjeg unapređenja poslovanja želimo osnažiti naš prodajni tim sa sjedištem u Rijeci, sa djelatnicima na radnom mjestu KOMERCIJALIST za rashladnu tehniku i klimatizaciju(M/Ž)

Opis posla

– otvaranje novih kupaca/obilazak terena,rad u poslovnici
– prodaja opreme rashladne tehnike i klimatizacije
– tehnička podrška prodajnom osoblju
– planiranje i provedba prodajnih planova te aktivno sudjelovanje u izvršavanju prodajnih ciljeva

Uvjeti

– VŠS/VSS elektrotehnike ili strojarstva, ili ekonomista sa tehničkim predznanjem
– 3 godine iskustva u prodaji/ iskustvo u projektnoj/ terenskoj prodaji
– poželjno poznavanje opreme za klimatizaciju i hlađenje
– potrebno iskustvo u terenskoj prodaji
– poželjno poznavanje jednog stranog jezika

Što nudimo

– radni odnos u uspješnoj tvrtki
– rad na neodređeno sa probnim rokom od 6 mjeseci
– kompletna podrška

MB Frigo Grupa svakom zaposleniku omogućuje profesionalni razvoj, napredovanje u karijeri te istaknuti timski rad. Svakodnevna edukacija, stručno usavršavanje i motivirajući uvjeti rada samo su od nekih prednosti rada u našem timu.

Pridružite nam se i postanite dio uspješnog tima. Svoj životopis pošaljite putem maila na posao@mbfrigo.hr

Više o zaštiti podataka kandidata pročitajte na sljedećem linku – Zaštita podataka kandidata.

x

Ova stranica upotrebljava "kolačiće" kako bi vam osigurala optimalno korisničko iskustvo. Koristimo "kolačiće" za web usluge, analize korištenja, sustave za oglašavanje i analize funkcionalnosti. Bez "kolačića" naše usluge ne bi funkcionirale u potpunosti. Klikom na gumb "DA" prihvaćate pohranjivanje vaših kolačića. Više o kolačićima možete pročitati ovdje.

I agree