KONSTRUKTOR U ODJELU ISTRAŽIVANJE I RAZVOJ (m/ž)

Opis posla:

– Izrada 3D modela i sklopova rashladnih uređaja u Solidworks-u
– Modeliranje limenih kućišta i sklopova
– Izrada routinga i cijevnih komponenti
– Izrada tehničke dokumentacije za montažu i sklapanje
– Razvijanje novih uređaja i unapređenje postojećih
– Suradnja s odjelom proizvodnje u cilju unapređenja procesa izrade

Uvjeti:

– Završeno SSS ili VŠS obrazovanje tehničkog usmjerenja
– Odlično poznavanje rada u Solidworks-u ili nekom drugom programu za 3D modeliranje
– Odlično poznavanje rada u Autocad-u
– Poznavanje izrade tehničke dokumentacije
– Poželjno znanje rada sa Sheet metal komponentama
– Poželjno znanje cievarskog routing-a i spojnih elemenata

Nudimo:

– Dugoročnu perspektivu u respektabilnoj tvrtki
– Dinamično i prijateljsko radno okruženje
– Mogućnost napredovanja
– Rad na neodređeno uz probni rok

x

Ova stranica upotrebljava "kolačiće" kako bi vam osigurala optimalno korisničko iskustvo. Koristimo "kolačiće" za web usluge, analize korištenja, sustave za oglašavanje i analize funkcionalnosti. Bez "kolačića" naše usluge ne bi funkcionirale u potpunosti. Klikom na gumb "DA" prihvaćate pohranjivanje vaših kolačića. Više o kolačićima možete pročitati ovdje.

I agree