Komercijalist, tehnička podrška m/ž

odjeli

Tvrtka MB FRIGO GRUPA d.o.o., traži komercijalista – Komercijalist, tehnička podrška m/ž

U svrhu daljnjeg unapređenja poslovanja želimo osnažiti naš prodajni tim sa sjedištem u Rijeci, s djelatnicima na radnom mjestu KOMERCIJALIST za rashladnu tehniku i klimatizaciju(M/Ž)

Opis posla:

– otvaranje novih kupaca/obilazak terena
– održavanje odnosa sa postojećim kupcima
– planiranje i aktivno sudjelovanje u izvršavanju prodajnih ciljeva
– izvještavanje nadređenih o ostvarenim prodajnim aktivnostima
– uredno i ažurno obavljanje svih zadataka u cilju razvoja kvalitete usluge

Uvjeti:

– SSS/VSS tehnički smjer ili ekonomist
– 3 godine radnog iskustva
– poželjno poznavanje opreme za klimatizaciju i hlađenje

 Što nudimo:

– dugoročnu perspektivu u respektabilnoj tvrtki
– prijateljsko radno okruženje
– rad na neodređeno sa probnim rokom od 6 mjeseci

Pridružite nam se i postanite dio uspješnog tima. Svoj životopis pošaljite putem maila na posao@mbfrigo.hr

Više o zaštiti podataka kandidata pročitajte na sljedećem linku – Zaštita podataka kandidata.

x

Ova stranica upotrebljava "kolačiće" kako bi vam osigurala optimalno korisničko iskustvo. Koristimo "kolačiće" za web usluge, analize korištenja, sustave za oglašavanje i analize funkcionalnosti. Bez "kolačića" naše usluge ne bi funkcionirale u potpunosti. Klikom na gumb "DA" prihvaćate pohranjivanje vaših kolačića. Više o kolačićima možete pročitati ovdje.

I agree