INŽENJER STROJARSTVA SMJER TERMOTEHNIKA (m/ž)

odjeli

U svrhu daljnjeg unapređenja poslovanja želimo osnažiti naš tim u odjelu proizvodnje, s djelatnikom na radnom mjestu Inženjera strojarstva (m/ž) smjer termotehnika za rad u odjelu rashladne tehnike.

Opis poslova

– Rad na projektima rashladne tehnike
– Suradnja s projektantima, izvođačima radova, investitorima
– Projektna podrška, suradnja s tehničkim i komercijalnim timom
– Rad na promociji proizvoda i tvrtke

Uvjeti

– VŠS/VSS, ing., dipl ing., mag.ing. strojarstva ili elektrotehnike
– radno iskustvo poželjno, ali nije uvjet
– znanje engleskog jezika u govoru i pismu
– znanje rada na računalu

Što nudimo

– Stalni radni odnos uz probni rok
– Stimulirajuće, profesionalno i stabilno radno okruženje
– Dugoročnu perspektivu u respektabilnoj tvrtki
– Mogućnost napredovanja

Mjesto rada

– Zagreb, 1 izvršitelj
– Split, 1 izvršitelj
– Rijeka, 1 izvršitelj

Pridružite nam se i postanite dio uspješnog tima. Svoj životopis pošaljite putem maila na posao@mbfrigo.hr

Više o zaštiti podataka kandidata pročitajte na sljedećem linku – Zaštita podataka kandidata.

x

Ova stranica upotrebljava "kolačiće" kako bi vam osigurala optimalno korisničko iskustvo. Koristimo "kolačiće" za web usluge, analize korištenja, sustave za oglašavanje i analize funkcionalnosti. Bez "kolačića" naše usluge ne bi funkcionirale u potpunosti. Klikom na gumb "DA" prihvaćate pohranjivanje vaših kolačića. Više o kolačićima možete pročitati ovdje.

I agree