Komercijalist za klimatizaciju (Beograd/Srbija)

odjeli

Opis poslova:

  • Aktivno istraživanje tržišta za određeni brand
  • Definiranje i realizacija plana aktivnosti i prodajnih ciljeva
  • Koordinacija i nadziranje definiranih prodajnih aktivnosti kod kupaca
  • Planiranje i izvršenje raznih promotivnih aktivnosti (podrška kupcima)
  • Suradnja pri nabavi, planiranju lagera, izrada ponuda na tržištu, praćenje konkurencije i realizacija naplate potraživanja
  • Kontrola troškova i osiguranje povrata ulaganja
  • Odgovornost prema nadređenima

Uvjeti:

  • VŠS/VSS po mogućnosti strojarske struke i poznavanje osnova ekonomije
  • Iskustvo u radu s opremom za klimatizaciju (minimum 2 godine)
  • Iskustvo u prodaji i radu s ključnim kupcima
  • Znanje engleskog jezika, pisano i govorno
  • Razvijene komunikacijske i pregovaračke vještine
  • Iskustvo u radu s opremom za klimatizaciju
  • Znanje rada na računalu
  • Važeća vozačka dozvola

  • Poticajno, stabilno i profesionalno radno okruženje
  • Mogućnost napredovanja u struci
  • Mjesto rada: Beograd/Srbija

Pridružite nam se i postanite dio uspješnog tima. Svoj životopis pošaljite putem maila na posa@mbfrigo.hr