Prodajni referent/Tehnička podrška (m/ž)

MB FRIGO GRUPA d.o.o. u cilju jačanja aktivnosti na tržištu opreme za klimatizaciju te poboljšanja tehničke i komercijalne podrške partnerima raspisuje natječaj za radno mjesto:

Prodajni referent / Tehnička podrška m/ž (Zadar, Split, Sarajevo, Beograd i Ljubljana)

Opis posla:

  • prezentacije prodajnih asortimana tvrtke
  • otvaranje novih kupaca/obilazak terena
  • održavanje odnosa sa postojećim kupcima
  • planiranje i provedba prodajnih planova te aktivno sudjelovanje u izvršavanju prodajnih ciljeva
  • svakodnevno izvještavanje nadređenih o ostvarenim prodajnim aktivnostima
  • uredno i ažurno obavljanje svih zadataka u cilju razvoja kvalitete usluge

Uvjeti:

  • VŠS/VSS elektrotehnike ili strojarstva, ili ekonomista sa tehničkim predznanjem
  • 3 godine iskustva u prodaji
  • poželjno poznavanje opreme za klimatizaciju i hlađenje
  • potrebno iskustvo u terenskoj prodaji

Što nudimo:

  • radni odnos u uspješnoj tvrtki
  • rad na neodređeno sa probnim rokom od 6 mjeseci
  • kompletna podrška

Pridružite nam se i postanite dio uspješnog tima. Svoj životopis pošaljite putem maila na posao@mbfrigo.hr

MB FRIGO GRUPA d.o.o. je profesionalna tvrtka za klimatizaciju i rashladnu tehniku sa 100-njak zaposlenih. Sjedište tvrtke je u Zagrebu, poslovnice u Splitu, Zadru i Rijeci te tvrtke kćeri u Sloveniji, Bosni i Hercegovini i Srbiji.

Poslovne aktivnosti  uključuju inženjering poslove, uvoz i distribuciju, proizvodnju i servis. S više od 5.000 m2 prodajno skladišnih kapaciteta i asortimanom od 10.000 artikala na skladištu osiguravamo promptnu isporuku cijelog spektra proizvoda za klimatizaciju i hlađenje: uređaji, oprema i komponente rashladnih i klimatizacijskih sustava, rezervni dijelovi, materijal za montažu, alat i sredstva za održavanje i čišćenje.